Dünden Bugüne Hemhijyen A.Ş.

-Fabrikamız Şanlıurfa OSB’de, 7.150 m²’si kapalı alan olmak üzere toplam 11.750 m² alan üzerine inşaa edilmiştir. Üretim alanları, ürünlerde üst düzey sağlık ve konfor sağlamak amacıyla son teknoloji makinelerle donatılmıştır.

Hem Hijyen Ürünleri olarak biz, ’Sürekli daha iyiye !’ sloganını kendimize ilke edinerek müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimizle her zaman yeniliği, gelişimi ve mükemmelliğin ötesini amaç edinmekteyiz.

Geliştirdiğimiz ürünlerle tüketicilerin isteklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak etik bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Tam donanımlı fabrikamızda, düzenli kalite kontrolleriyle ve kaliteli hammadelerle ürettiğimiz bebek bezleri topluma, doğaya ve çalışanlarımıza karşı duyduğumuz sorumluluk bilincini taşımaktadır. Şirketimiz Avrupa, Balkanlar ve Orta Asya ülkelerinden oluşan dağıtım ağı sayesinde ülke ekonomisine katma değer yaratmaktadır.

Misyonumuz

Markalaşmayı ve kaliteyi ilke edinmek ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturarak, şirket performansı ve üretimin verimliliğini artırmayı ilke edinirken bununla birlikte müşteri memnuniyetini sürekli sağlamak ve müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek

Vizyonumuz

Teknolojiyi yakından takip ederek personel eğitimini yükseltmek ve yeni teknolojileri uygulayarak güvenilir ve saygın olarak çalışmanın yanında sosyal sorumluluk, çevre ve iş güvenliği bilinciyle çalışmaktır.

Hem Çevresine Hem de İnsanlara Değer Veren Politikalarımız
Kendi çalışanlarıyla güven, disiplin ve sadakat üçgeni içinde çalışan Hem Hijyen, aynı bağı müşterileriyle de kurar ve uzun vadeli iş ortaklıklarını amaçlar. Avrupa, Balkanlar ve Orta Asya’da bulunan dağıtım ağını her geçen gün büyüterek iç ve dış pazarda markalaşmayı hedeflerken aynı zamanda ülke ekonomisine katma değer yaratır.